Genel Kargo, Proje Taşımacılığı ve Mühendislik Hizmetleri
IMISK Grubu 1976 yılında nakliye hizmetlerine Türk limanlarından Ortadoğu’ya yaptığı taşımalarla başlamıştır. Yıllar içerisinde, bu faaliyetler BDT ülkelerine, Irak ve diğer bölgelere de yayılmıştır.

IMISK Grubu’nun lojistik hizmetleri, çok ağır ve zorlu şartlardaki tek parçalık bir sevkiyatın hareketinden ölçek dışı yüklerin taşımacılığına kadar değişen komple proje hareketlerini içermektedir. Müşterilerimize en ekonomik, güvenli ve doğru çözümleri üretebilmek adına her zaman en doğru yönetici ve mühendislerden oluşan ekiplerle ve günümüzde her gün yenilenen teknoloji ile çalışmaktayız.

Calistigimiz bölgelerin zorlu şartlarını göz önünde bulundurduğumuzda, stratejimiz her zaman kendi ekiplerimize, terminallerimize ve ekipmanlarımıza güvenmek olmuştur. Bu sayede güvenilirliğimiz de hep kalıcı olmuştur..

İştiraklerimiz olan Misnak ve Çaba ile, IMISK Grubu olarak geniş bir hinterlanda hizmet veriyoruz. Gururlu ve mutluyuz, çünkü tecrubemiz, ve ekipman parkımız ile pazarın lideri haline geldik, sevilen ve güvenilen şirketler olduk.

Irak’ta ise Alak Misk & Misnaf’ın kurulması ile büyümemizi ve gelişimimizi devam ettirmekteyiz.

Bağdat, Basra, Um Kasr, Erbil ve Zaho’daki operasyonları, terminalleri, nakliye ekipmanları ve en önemlisi de tecrübeli kadroları ile, Alak Misk & Misnaf, Irak’taki lider lojistik hizmeti tedarikçilerinden biridir.