Değerler
Tüm değerlerimiz dürüstlük, güvenilirlik ve yenilik üzerine kurulmuştur. Değerlerimizi her gün yaşamaya ve yaşatmaya inanıyoruz.

Performans: Verdiğimiz hizmetlerin beraberinde getirdiği tehlike ve risklerin azaltılması gerektiğine inanıyoruz. Mükemmellik ve dürüstlüğe odaklanmak her noktada ilk önceliğimizdir. Performansımızı her noktada ölçüyor ve şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz.

Güvenlik: İnsanlara ve çevreye değer veriyoruz. Çalışanlarımızın, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ve içinde yaşadığımız toplumların güvenliğini ve çevreyi daha iyi koruma çabası içindeyiz.

Ekip çalışması: Her bireyin değerini biliyoruz ve bir takım olarak daha iyi ve daha doğru çözümler sunabileceğimize inanıyoruz. Sürekli insan odaklı eğitim, karşılıklı sevgi ve saygı ile güçlü bir ekip oluşturduğumuza inanıyoruz.

Dürüstlük: Ticari faaliyetlerimizde dürüstlük ve şeffaflığa inanıyoruz. Güven odaklı, uzun vadeli ilişkiler yaratmak için çalışıyoruz.

Yenilikçilik: Günün teknolojisine, modern ekipmanlara, yeni sistemlere, eğitime, gelişime yatırım yapıyor ve farklılık yaratıyoruz.