İMİSK Grubuna
Hoş geldiniz
Geçtiğimiz elli yıl içerisinde, IMISK Grubu olarak narenciye ve pamuk ticareti yapan bir firmadan 10’un üzerinde ülkede ticaret yapan ve 1,200’ün üzerinde çalışanı bulunan bir şirketler grubu haline geldik.

Bu dengeli ve sürekli büyüme, bizi uluslararası taşımacılık alanında da büyümeye yönlendirdi, özellikle Türkiye, Orta Asya, Ortadoğu ve denizaşırı ülkelerde proje taşımacılığı, deniz nakliyesi, liman operasyonları, depolama ve dağıtım üzerine odaklandık.

Ticari faaliyetlerimizi dürüstlük, güvenilirlik ve yenilikçilik üzerine inşa ettik, bize bilgi, güç, uzmanlık sağlayacak en kuvvetli şirketlerle ortaklıklar kurduk.

İMİSK ailesi olarak değer verdiğimiz iş gücümüzden gurur duyuyoruz. Ekibimizin içinde ikinci ve üçüncü nesil aile üyelerinin de bulunduğunu söylemekten gurur duyuyoruz.

Her ne kadar zor bölgelerde çalışıyor olsak bile güvenlik ve cevre dostluğundan hic bir zaman taviz vermedik. İnsanların güvenliği mal ve çevrenin güvenliği her zaman ilk önceliklerimiz oldu.

Çalışanlarımız ve büyüyen müşteri grubumuz en önemli varlıklarımızdır. Bizlere ve şirketlerimize duyulan güveni güçlendirmek, ilişkilerimizi arttırmak, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamak için her gün canla başla çalışıyoruz.

Yönetimimiz ve çalışanlarımız kendini mükemmelliğe adamış bir ekiptir. Kapsamlı eğitim programlarımız, etkin iletişim ve işbirliklerimiz ile, müşterilerimize sürekli mükemmel hizmeti sağlamak için, yurt içinde ve yurt dışında yayılıp daha da gelişmeyi amaçlıyoruz.